True
Talentenjacht.TV - TV kijken via internet, de beste Talentenjacht tv-programma's bij elkaar! Nederland.FM   Nederland.TV   Podcast.NL   Contact   Privacy & Cookies  

26-03-2025
Het Mooiste Meisje van de Klas
Het Mooiste Meisje van de Klas: Afl. 3

Noi groeit op in Best. Als enig kind van een Nederlandse vader en Thaise moeder. Op haar vierde begint Noi met ballet. Ze lijkt gemaakt om te dansen. Op haar zeventiende werk ze als danseres in de grootste discotheken van Eindhoven en Tilburg. Maar dan wordt ontdekt dat Noi een zeldzame spierziekte heeft. Ze is dan pas 20 jaar oud. Haar enige kans op herstel is een zware operatie. Tegen alle verwachtingen in is Noi 20 jaar later nog altijd actief als danseres. En ze werkt als stuntvrouw voor film- en televisieproducties. Jaap ontmoet haar op de set van de nieuwste film van Dick Maas.



BRANDMERK
BRANDMERK: Afl. 6

Terry is nog maar tien jaar oud als zijn vader in de gevangenis belandt. Hij houdt dit lange tijd geheim, omdat hij bang is voor hoe er dan naar hem wordt gekeken. Tot een docent op zijn middelbare school doorheeft dat er iets niet klopt. Terry leert dan eindelijk zijn hart te luchten, ook dankzij muziek. Hij besteedt steeds meer tijd achter de piano, wat tot emotionele momenten leidt. Inmiddels is Terry's vader weer op vrije voeten en zet zijn zoon zich in voor de grote groep onzichtbare kinderen die eenzelfde lot moeten ondergaan.



Elixer
Elixer: Afl. 4

Isabelle ontdekt dat haar broer Julien vervuilde pillen in China heeft verkocht en is woedend. Julien heeft een plan om hiermee weg te komen, met hulp van de Chinese zakenman Jerry Kwan. Ondertussen bereidt Isabelle zich voor op een grote rechtszaak in Brussel rondom het middel Aspergon - een antidepressivum. Art begint op zijn middelbare school een handeltje in Ritalin. Zijn opa lijkt dit gedrag alleen maar aan te moedigen. Quinten valt door stress voor een aankomend pianoconcert terug in oude gewoontes. Ludo drinkt tijdens de carnaval alcohol, een slecht idee in combinatie met zijn medicijnen.